Archiwum wiadomości firmy ESAB

Nowa przyłbica spawalnicza ESAB Sentinel A50 oferuje zaawansowane funkcje zwiększające komfort użytkownika i jego wydajność

10/03/2017

ESAB, światowy lider w technologiach spawania i cięcia, wprowadza do swojej oferty zaawansowaną automatyczną przyłbicę Sentinel™ A50. Rewolucyjna konstrukcja nowej przyłbicy łączy w sobie ergonomiczne nagłowie i szeroki zakres regulacji w celu zwiększenia wydajności, funkcjonalności i łatwości użycia.

Czytaj więcej


Nowy zasilacz łuku ESAB do spawania elektrodą otuloną oraz TIG Live - Renegade ES 300i więcej mocy w mobilnym wykorzystaniu

21/02/2017

Firma ESAB , jako lider w branży spawalniczej ogłosiła premierę swojego nowego produktu: Renegade ES 300i MMA / TIG Live. To inwertorowy zasilacz łuku do spawania metodami MMA oraz TIG Live, oferuje ogromną moc w kompaktowym formacie, o masie zaledwie15 kg, jego wymiary to 460 x 200 x 320 mm, a natężenie maksymalne prądu wyjściowego wynosi 300 A przy 40% cyklu pracy.

Czytaj więcej


Nowe urządzenie Rebel™ oferuje największą moc i ergonomię użytkowania wśród urządzeń jednofazowych

19/12/2016

Rebel EMP 215ic MIG/MAG, Lift TIG, MMA łączy w sobie elastyczność w zakresie parametrów zasilania, łatwość przenoszenia oraz najbardziej innowacyjne technologie spawalnicze dostępne na rynku.

Czytaj więcej


Katalog Materiałów Spawalniczych ESAB już dostępny

16/12/2016

Firma ESAB® Welding & Cutting Products ogłosiła, że jej Katalog Materiałów Spawalniczych 2016 jest już dostępny w języku angielskim.

Czytaj więcej


ESAB przedstawia iSeries – serię zautomatyzowanych plazmowych źródeł zasilania do precyzyjnego cięcia plazmowego.

07/11/2016

Firma ESAB wprowadziła na rynek źródła zasilania iSeries w ramach zintegrowanej oferty urządzeń zapewniających wyższą wydajność i obniżających koszty cięcia.

Czytaj więcej


x
x

x

Loading..