This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

Katalog Materiałów Spawalniczych ESAB już dostępny

16/12/2016

Firma ESAB® Welding & Cutting Products ogłosiła, że jej Katalog Materiałów Spawalniczych 2016 jest już dostępny w języku angielskim. W celu zwiększenia produktywności i jakości spawania, w katalogu zostały zawarte informacje, takie jak zalecane ustawienia parametrów, współczynniki wydajności stapiania, właściwości mechaniczne i skład chemiczny dla całego asortymentu materiałów spawalniczych marki ESAB. Dostępny do pobrania z Internetu eBook, w formacie umożliwiającym szybkie przeglądanie, ze spisem treści umożliwiającym szybkie wyszukiwanie, pozwala łatwo znaleźć potrzebne informacje o spoiwie oraz specyfikacje techniczne. Katalog zawiera również kalkulacje i zalecenia dotyczące spawania stali ASTM.

Bezpłatny Katalog Materiałów Spawalniczych można pobrać z Internetu pod adresem: esab.com/fillermetals/.

Firma ESAB Urządzenia do Spawania i Cięcia jest uznanym liderem w branży spawania i cięcia. Od potwierdzonych wieloletnią praktyką procesów spawania i cięcia aż po rewolucyjne technologie w zakresie zmechanizowanego cięcia i automatyzacji – ESAB dostarcza klientom na całym świecie materiały spawalnicze, sprzęt i akcesoria. 

Welding Filler Metal Databook 2016

x
x

x

Loading..