„NAJSZERSZY ASORTYMENT ROZWIĄZAŃ W BRANŻY“

„Jeżeli potrzebujesz czegoś do spawania lub cięcia, ESAB na pewno ma w swojej ofercie odpowiednie rozwiązanie. Żadna inna firma nie oferuje szerszego asortymentu spełniającego potrzeby klientów. Nasze systemy i zestawy produktów wyznaczają nowe standardy w zakresie parametrów technicznych i wydajności, które obniżają całkowite koszty związane z ich posiadaniem".

„Wszystkie nasze najnowsze i niedawno wprowadzone produkty przedstawiamy w nowym magazynie zatytułowanym Launch. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach ESAB opracowanych dla zapewnienia elastyczności w zakresie najlepszej kontroli łuku w różnych procesach, obniżenia kosztów materiałów eksploatacyjnych, zmniejszenia powierzchni zajmowanej przez urządzenia do cięcia na stanowiskach CNC i spełniania wielu innych wymogów“

„POBIERZ JUŻ DZIŚ NAJNOWSZE WYDANIE MAGAZAYNU. Wystarczy wypełnić poniższy krótki formularz, aby pobrać swój własny egzemplarz magazynu Launch“ Launch.

Dane osobowe

Informacje dodatkowe

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe przesłanie wiadomości za pomocą formularza. Dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z administratorem oraz w przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie przez ESAB Polska wiadomości zawierających informacje handlowe: w celu wysyłki Newslettera, w celach marketingowych ESAB Polska oraz przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x
x

x

Loading..