This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

NAJSZERSZY WACHLARZ ROZWIĄZAŃ W BRANŻY
Jeżeli potrzebujesz czegoś do spawania lub cięcia, ESAB na pewno ma w swojej ofercie odpowiednie rozwiązanie. Żadna inna firma nie oferuje tak szerokiego asortymentu produktów, który byłby w stanie sprostać wymaganiom klientów.

Nasza oferta wyznacza nowe standardy w zakresie wydajności, mobilności oraz funkcjonalności, pozwalając tym samym na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Nowości w ofercie ESAB to między innymi:

  • wieloprocesowe, oferujące niesamowitą moc i osiągi, urządzenie do spawania Rebel EMP 235ic,
  • innowacyjna i niezawodna przecinarka plazmowa Cutmaster 60i, która pozwala na cięcie wielu różnych metali,
  • przenośne urządzenie Renegade do spawania metodami TIG i MMA o najwyższym współczynniku mocy do masy,
  • bezkonkurencyjna przyłbica Sentinel A50 zapewniająca wyjątkowy komfort pracy oraz doskonałą widoczność,
  • zautomatyzowane urządzenie do ukosowania plazmowego nowej generacji - DMX,
  • drut lity PURUS o specjalnej recepturze redukującej konieczność czyszczenia rozprysków i wysepek krzemionki.
Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych, sięgnij po magazyn „Launch”.

Już dziś wypełnij poniższy formularz i POBIERZ NAJNOWSZE WYDANIE MAGAZYNU LAUNCH DLA SIEBIE.

Dane osobowe

Informacje dodatkowe

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe przesłanie wiadomości za pomocą formularza. Dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z administratorem oraz w przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie przez ESAB Polska wiadomości zawierających informacje handlowe: w celu wysyłki Newslettera, w celach marketingowych ESAB Polska oraz przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

x
x

x

Loading..