O firmie ESAB

Czym się zajmujemy

Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Nasze innowacyjne, cieszące się uznaniem na świecie urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale naszych klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej.

ESAB Corporation

ESAB Corporation is a world leader in fabrication and specialty gas control technology, providing our partners with advanced equipment, consumables, automation, robotics, and digital solutions which enable the everyday and extraordinary work that shapes our world.


Globalna obecność

Firma ESAB obejmuje swoim zasięgiem niemal wszystkie kraje świata, zatrudnia ponad 8 600 pracowników, posiada oddziały w 47 krajach i oraz 23 zakłady produkcyjne na 6 kontynentach

Historia

Historia firmy ESAB to jednocześnie historia spawalnictwa. Kiedy w 1904 roku nasz założyciel Oscar Kjellberg opracował pierwszą na świecie elektrodę spawalniczą, powołał do życia firmę, której innowacyjność i bezkompromisowe standardy pomogły stworzyć historię spawalnictwa.


Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Firma ESAB jest silnie zaangażowana w ochronę i poprawę zdrowia i bezpieczeństwa ludzi, z którymi pracujemy oraz i środowisk, w których pracujemy. Staramy się także nieustannie doskonalić nasze działania środowiskowe, społeczne i ekonomiczne.

CERTYFIKACJA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 45001

Możliwości zatrudnienia

Firma ESAB szczyci się tym, że jest wspaniałym miejscem do rozpoczęcia lub kontynuowania kariery zawodowej w branży produkcyjnej. Mając oddziały na całym świecie, ESAB jest firmą globalną o długiej tradycji w przewodzeniu branży.

x

x

Loading..