This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

O firmie ESAB

Czym się zajmujemy

Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Nasze innowacyjne, cieszące się uznaniem na świecie urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale naszych klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej.

Nasza wizja i wartości

Nasza wizja i unikatowy zestaw wartości budują sukces i ducha całej organizacji. W firmie ESAB, należącej do grupy Colfax, wartości stanowią część naszego życia. Nasza wizja i wartości pomagają nam podejmować strategiczne decyzje, zarządzać zasobami i koncentrować się na obranych celach każdego dnia.


Globalna obecność

Firma ESAB obejmuje swoim zasięgiem niemal wszystkie kraje świata, zatrudnia ponad 8 600 pracowników, posiada oddziały w 47 krajach i oraz 23 zakłady produkcyjne na 6 kontynentach

Historia

Historia firmy ESAB to jednocześnie historia spawalnictwa. Kiedy w 1904 roku nasz założyciel Oscar Kjellberg opracował pierwszą na świecie elektrodę spawalniczą, powołał do życia firmę, której innowacyjność i bezkompromisowe standardy pomogły stworzyć historię spawalnictwa.


Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Firma ESAB jest silnie zaangażowana w ochronę i poprawę zdrowia i bezpieczeństwa ludzi, z którymi pracujemy oraz i środowisk, w których pracujemy. Staramy się także nieustannie doskonalić nasze działania środowiskowe, społeczne i ekonomiczne.

CERTYFIKACJA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Możliwości zatrudnienia

Firma ESAB szczyci się tym, że jest wspaniałym miejscem do rozpoczęcia lub kontynuowania kariery zawodowej w branży produkcyjnej. Mając oddziały na całym świecie, ESAB jest firmą globalną o długiej tradycji w przewodzeniu branży.

x
x

x

Loading..