O firmie ESAB

Czym się zajmujemy

Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Nasze innowacyjne, cieszące się uznaniem na świecie urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale naszych klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej.

Nasza wizja i wartości

Nasza wizja i unikatowy zestaw wartości budują sukces i ducha całej organizacji. W firmie ESAB, należącej do grupy Colfax, wartości stanowią część naszego życia. Nasza wizja i wartości pomagają nam podejmować strategiczne decyzje, zarządzać zasobami i koncentrować się na obranych celach każdego dnia.


Globalna obecność

Firma ESAB obejmuje swoim zasięgiem niemal wszystkie kraje świata, zatrudnia ponad 8 600 pracowników, posiada oddziały w 47 krajach i oraz 23 zakłady produkcyjne na 6 kontynentach

Historia

Historia firmy ESAB to jednocześnie historia spawalnictwa. Kiedy w 1904 roku nasz założyciel Oscar Kjellberg opracował pierwszą na świecie elektrodę spawalniczą, powołał do życia firmę, której innowacyjność i bezkompromisowe standardy pomogły stworzyć historię spawalnictwa.


Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Firma ESAB jest silnie zaangażowana w ochronę i poprawę zdrowia i bezpieczeństwa ludzi, z którymi pracujemy oraz i środowisk, w których pracujemy. Staramy się także nieustannie doskonalić nasze działania środowiskowe, społeczne i ekonomiczne.

CERTYFIKACJA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Możliwości zatrudnienia

Firma ESAB szczyci się tym, że jest wspaniałym miejscem do rozpoczęcia lub kontynuowania kariery zawodowej w branży produkcyjnej. Mając oddziały na całym świecie, ESAB jest firmą globalną o długiej tradycji w przewodzeniu branży.

x

x

Loading..