This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

Previous
Next

Spawanie MIG/MAG

tmp image flex template

W metodzie MIG (spawanie w osłonie gazu obojętnego) i metodzie MAG (spawanie w osłonie gazu aktywnego), GMAW, łuk elektryczny powstaje pomiędzy elektrodą w postaci drutu a spawanym materiałem. Łuk elektryczny i jeziorko spawalnicze osłonięte są strumieniem gazu obojętnego lub aktywnego. Metoda nadaje się do spawania większości materiałów, a materiały eksploatacyjne dostępne są dla szerokiego zakresu metali.

Spawanie metodą MIG/MAG świetnie nadaje się do automatyzacji. Firma ESAB ma wiele lat doświadczenia w tym zakresie i od lat jest pionierem spawania zautomatyzowanego oraz innych zastosowań. Nasza oferta zautomatyzowanego spawania MIG/MAG obejmuje wszystko od prostego traktora spawalniczego, który przytrzymuje uchwyt za spawacza w czasie długich i męczących prac, do w pełni zautomatyzowanych systemów.

 

 

Thumbnail image

Przenośniki, manipulatory i roboty

Wózki głowicy spawalniczej.

Czytaj więcej


Thumbnail image

Sterowniki

Szeroki asortyment od sterowników cyfrowych po systemy oparte na PLC/PC.

Czytaj więcej


Thumbnail image

Uchwyty i podajniki drutu

Uchwyty i palniki zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności, tak aby spełniać konkretne potrzeby branży spawalniczej.

Czytaj więcej


Thumbnail image

Źródła prądu

ESAB oferuje szeroką gamę źródeł prądu.

Czytaj więcej


x
x

x

Loading..