Previous
Next

Spawanie MIG/MAG

W metodzie MIG (spawanie w osłonie gazu obojętnego) i metodzie MAG (spawanie w osłonie gazu aktywnego), zwanych razem GMAW, łuk elektryczny powstaje pomiędzy elektrodą ciągłą w postaci drutu a spawanym materiałem. Łuk elektryczny i jeziorko spawalnicze osłonięte są strumieniem gazu obojętnego lub aktywnego. Metoda nadaje się do spawania większości materiałów, a materiały eksploatacyjne dostępne są dla szerokiego zakresu metali.

Spawanie metodą MIG/MAG świetnie nadaje się do automatyzacji. Firma ESAB ma wiele lat doświadczenia w tym zakresie i od lat jest pionierem spawania zautomatyzowanego oraz innych zastosowań. Nasza oferta zautomatyzowanego spawania MIG/MAG obejmuje wszystko od prostego traktora spawalniczego, który przytrzymuje uchwyt za spawacze w czasie długich i męczących prac, do w pełni zautomatyzowanych systemów.


 

Thumbnail image

QSet™

Spawanie łukiem krótki za pomocą jednego przycisku.

Czytaj więcej


Thumbnail image

SuperPulse™

Jeżeli dane zadanie wymaga wydajnego układania ściegów graniowych lub spawania pozycyjnego cienkich lub grubych materiałów aluminiowych lub ze stali nierdzewnej to SuperPulse stanowi najlepsze rozwiązanie.

Czytaj więcej


Thumbnail image

Swift Arc Transfer™ (SAT)

Spawanie zrobotyzowane MIG z dużą prędkością.

Czytaj więcej


Informacje o produkcie:

Spawanie MIG/MAG

x
x

x

Loading..