Previous
Next

Stworzyliśmy niezwykłe
urządzenie do cięcia

×

Massive Performance

Cutmaster 60i now has 16.6% more cutting and piercing capacity to help you get jobs done faster and cleaner.

×

Premium Consumables

New Cutmaster Black Series electrodes can operate 60% longer than standard consumables before needing to be replaced.

×

Innovative Torch

An improved SL60QD 1Torch lets you separate the leads from the torch for more affordable maintenance and repair.

×

Table Capable

The MechPak mechanized package is now available for Cutmaster 60i, making it easy to hook up to a cutting table for semiautomatic cutting processes.

×

Doskonały cykl roboczy

Tnij więcej, szybciej i dłużej. Cykl roboczy urządzenia wynoszący 50% przy 60 A podczas cięcia stali węglowej oznacza wielkość dostarczanej mocy na poziomie 7,6 kW – najlepszy wynik w swojej klasie.

×

Pełny mocy

Ważąca zaledwie 16,2 kg kompaktowa i lekka konstrukcja urządzenia umożliwia łatwe jego przenoszenie, ale nie odbywa się to kosztem mocy lub osiągów.

×

Mocna konstrukcja obudowy

Dzięki licznym ulepszeniom, wytrzymała konstrukcja z czterema uchwytami umożliwia przenoszenie Cutmastera 60i wszędzie, gdzie jest on potrzebny, nawet na zewnątrz. Klasa ochrony na poziomie IP23S sprawia, że urządzenie jest odporne nawet na trudne warunki atmosferyczne.

×

Korekta współczynnika mocy (PFC)

W przypadku podłączenia do niestabilnego źródła zasilania, np. generatora prądotwórczego, PFC zapobiega ostremu impulsowaniu napięcia i zapewnia stabilne dostarczanie parametrów zasilania.

×

Większe możliwości i prędkość cięcia

Zalecana grubość cięcia dla urządzenia Cutmaster 60i wynosi 20 mm, maksymalna grubość odcinania to 38 mm, a przebijania – 20 mm.

Niezwykłe połączenie mocy i mobilności

×

Tylko trzy elementy zużywalne

Co oznacza mniejszy zapas części na stanie i szybszą wymianę, tak aby uniknąć przestojów w produkcji.

×

Tryby działania

Urządzenie umożliwia cięcie w czterech trybach (dwukrotnie więcej niż u konkurencji): cięcie, cięcie siatek ażurowych, żłobienie i tryb blokady, który umożliwia zablokowanie spustu palnika, aby skoncentrować się na cięciu.

×

SL60QD 1Torch®

Palnik plazmowy oferujący wiele możliwości. Po pierwsze, jest kompatybilny z całą grupą urządzeń Cutmaster i innymi urządzeniami do cięcia na rynku. Po drugie, litery „QD“ w nazwie oznaczają Quick Disconnect, czyli możliwość szybkiego odłączania, dzięki czemu wymienić można tylko to co trzeba – palnik lub przewód - co z kolei zapewnia oszczędności i większą trwałość.

×

Mocno rozciągnięty łuk

W przypadku spawania w trudnej pozycji lub w narożniku wyjątkowo długi łuk wytwarzany przez Cutmaster 60i ulegnie rozciągnięciu, aby utrzymać kontakt z ciętym elementem.

×

CUTMASTER BLACK SERIES EXTENDED LIFE CONSUMABLES

Cutmaster Black Series electrodes are designed to operate 60% longer than standard consumables before needing to be replaced. So you get maximum productivity and excellent performance that lasts.

Wyjątkowy, wydłużony łuk tnący

×

Wytrzymały wyświetlacz LED

Duży, czytelny wyświetlacz urządzenia zapewnia łatwy odczyt wszystkich jego parametrów z odległości. Intuicyjny, łatwy w użyciu wyświetlacz dostarcza niezbędne informacje, aby utrzymać parametry i jakość cięcia na optymalnym poziomie.

×

Optymalizacja gazu

Unikalna technologia umożliwiająca regulację ciśnienia powietrza dla zapewnienia najwyższej jakości cięcia i parametrów. Po wybraniu natężenia prądu i rodzaju palnika, długości przewodów zasilających oraz trybu pracy, wyświetlacz wskaże odpowiednią wartość ciśnienia gazu pozostawiając możliwość dostosowania ustawień do swoich upodobań.

×

Wskaźnik zużycia materiałów eksploatacyjnych

Wskaźnik zużycia materiałów eksploatacyjnych – wskaźnik, w który wyposażony jest Cutmaster 60i monitoruje stopień zużycia materiałów eksploatacyjnych i informuje o konieczności ich wymiany w celu zapewnienia optymalnych osiągów i jakości cięcia.

×

Przewodnik po konfiguracji materiałów eksploatacyjnych

Na pokrywie źródła prądu znajdują się proste instrukcje dotyczące kompatybilności materiałów eksploatacyjnych. Potrzebujesz więcej informacji? W opakowaniu znajduje się przewodnik szybkiego uruchamiania umożliwiający błyskawiczne rozpoczęcie cięcia.

USPRAWNIJ SWÓJ PROCES CIĘCIA

Zobacz Cutmastera® 60i w akcji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CUTMASTER 60i

Subskrybuj nasz e-newsletter aby dowiedzieć się więcej na temat Cutmaster 60i oraz wielu innych wyjątkowych urządzeń i materiałów spawalniczych firmy ESAB.


*Pole obowiązkowe.
x

x

Loading..