Previous
Next
Rebel is Here
x
x

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie urządzeniem Rebel. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej, a przedstawiciel firmy ESAB skontaktuje się z Państwem celem wskazania najbliższego dystrybutora.

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

Play

Wieloprocesowe i niesamowite urządzenie do spawania wszystkiego i wszędzie.

Obcy jest Ci typowy dzień roboczy od 9 do 17 za biurkiem? Nie wiesz, dokąd trafisz z następnym zleceniem, ale masz pewność, że cokolwiek się zdarzy – będziesz na to gotowy? W spawaniu oznacza to, że będziesz mieć pod ręką dowolną metodę, moc i materiał – zawsze i wszędzie. Oto Rebel. Urządzenie do spawania wszystkiego i wszędzie, wyposażony w to, co potrzebne do wykonania zadania od początku do końca. Można o nim powiedzieć wiele, ale nie to, że jest typowy.

Poznaj fakty Gdzie kupić?
Fakty

Fakty

SYSTEMY DWUPROCESOWE

Rebel EMP 215ic

Podobno jest wiele automatów wielofunkcyjnych. Tak naprawdę wszystkie one są nieco bardziej rozbudowanymi urządzeniami MIG/MAG. Rebel to prawdziwe urządzenie obsługujące wiele metod – MIG/MAG, FCAW, elektroda otulona MMA, a nawet trudno spawalne elektrody celulozowe 6010 czy Lift TIG – Rebel poradzi sobie tak, jakby był stworzony tylko dla danej metody spawania. Szczególy

Fakty

Obłędnie inteligentna technologia.

Nieważne, czy spawasz od dwóch lat, czy od dwudziestu. Rebel ułatwi Ci pracę dzięki technologii sMIG (smart MIG). Nowicjusze mają do dyspozycji tryb podstawowy, ułatwiający ustawianie. Dla weteranów dostępna jest wbudowana kontrola łuku, stale monitorująca spoinę tak, aby rezultat był za każdym razem doskonały. Odkryj technologię sMIG.

Fakty

Urządzenie Rebel jest gotowe na wszystko.

Nigdy nie wiesz, jakiej metody albo jakiej funkcji będzie wymagało następne zlecenie. Aby temu sprostać, wyposażyliśmy urzadzenie Rebel w funkcje, dzięki którym będziesz w stanie wykonać wszystko i wszędzie. Niezależnie od tego czy będziesz miał dostęp do napięcia 120 V, 230 V, czy generatora, Rebel da radę.

Fakty

Bezkonkurencyjna wytrzymałość.

Czy to w zakładzie, w terenie, czy w warsztacie, potrzebujesz urządzenia, które można łatwo przemieszczać i które wytrzyma niejedno mocniejsze uderzenie. Taki właśnie jest Rebel. Dzięki wytrzymałej obudowie z kołami (opcja) i z pięcioma uchwytami, jednolitej stalowej konstrukcji i stopniu ochrony IP23S możesz go zabrać ze sobą wszędzie. Do tego Rebel objęty jest bezkonkurencyjną trzyletnią gwarancją.

Fakty

Kompletny pakiet

Do spawania potrzeba czegoś więcej niż tylko spawarki. Dlatego kupując urządzenie Rebel, otrzymasz cały osprzęt niezbędny do pracy – w komplecie.

  • Uchwyt MIG z 2 dodatkowymi końcówkami stykowymi dla drutów 0,8 mm
  • Zestaw przewodu powrotnego i uchwyt na elektrodę
  • Przewód gazu z szybkozłączką
  • Szpula 200mm drutu 0,8 mm 12.50
  • Rolki podające do drutu 0,6/0,8/1,0 mm

Uwaga! Wymienione elementy dotyczą wersji EMP 215ic. W karcie Dokumenty i specyfikacje można znaleźć pełną listę elementów zestawu dla wersji EM 215ic (tylko MIG).

Odważ się

Odważ się

Przejdź na ESAB. Skorzystaj z naszego powiadamiania i upewnij się, że zdobędziesz urządzenie Rebel jako jedna z pierwszych osób.

Gdzie kupić?
Wyświetl opcje Wyświetl specyfikacje
x
x

x

Loading..