Previous
Next

WeldQAS

WeldQAS umożliwia przewidywanie kategorii spoiny w momencie jej tworzenia za pomocą analizy jakości spoin w czasie rzeczywistym. Ten dodatkowy poziom zapewnienia jakości przyczynia się do obniżania kosztów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego dzięki natychmiastowemu sygnalizowaniu błędów i zapobieganiu kosztownym przeróbkom.

Dowiedz się więcej

 

ZALETY WELDQAS

Całkowicie bezprzewodowa komunikacja — parametry spawania rejestrowane są online w trakcie procesu bez konieczności mocowania jakichkolwiek przystawek na głowicy uchwytu.

Nowoczesna technologia – WeldQAS korzysta z nowoczesnej cyfrowej technologii rejestrowania danych i przetwarza zaawansowane dane produkcyjne przy użyciu procesora sygnałowego.

Unikatowe rekordy – opatentowane algorytmy umożliwiają wykrywanie pwad spawalniczych) i innych nieprawidłowości spawania na podstawie parametrów spawania.

ThermoProfile Scanner — ThermoProfile Scanner to opatentowana funkcja WeldQAS, która pilnuje jakości złącza spawanego, monitorując jego pole termiczne w miarę stygnięcia.

Centralny magazyn danych — automatyczne zapisywanie danych na centralnym serwerze ułatwia dostęp do oceny i optymalizacji produkcji spawalniczej.

Więcej opcji — dostępna jest zarówno wersja uproszczona, jak i rozbudowana (np. szafa, konsola) przeznaczona dla dużych zakładów posiadających wiele stanowisk spawalniczych. Dane mogą być rejestrowane za pomocą czujników, przemysłowych systemów magistrali polowej lub magistral obsługujących konkretne źródła prądu.

Kategoria spoiny WeldQAS

 

SPOŻYTKUJ MOC WELDQAS

Zrób pierwszy krok do oprogramowania WeldQAS i wypełnij poniższy formularz. Przedstawiciel ESAB wkrótce się z Tobą skontaktuje, aby omówić szczegóły.

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

x

x

Loading..