Previous
Next

WeldScanner


WeldScanner to wielofunkcyjne urządzenie rejestrujące i pomiarowe zaprojektowane specjalnie przez ekspertów w dziedzinie spawania. Może służyć jako rejestrator danych i oscyloskop, a także do walidacji.

Dowiedz się więcej

 

ZALETY WELDSCANNER

Ciągłe monitorowanie — WeldScanner bezustannie dokumentuje złącza spawane przez maksymalnie 64 godziny czasu trwania procesu i umożliwia wygodne eksportowanie danych.

Analiza błędów — za pomocą WeldScanner można szybko i łatwo wykryć genezę błędów.

Obserwacja przebiegu spawania — wszystkie parametry spawania są w miarę postępu procesu w czytelny sposób wyświetlane w formie wykresów na interaktywnym ekranie dotykowym.

Trwała konstrukcja — solidna budowa zapewnia odporność na trudne warunki codziennej pracy.
Łatwość obsługi — WeldScanner jest łatwy w obsłudze i można go bez problemu podłączyć do dowolnego źródła prądu spawania.

 

 

APLIKACJE WELDSCANNER.

  • Automatyczne rejestrowanie czasu spawania i wartości zużycia (drut, gaz i energii)
  • Obliczanie energii liniowej na podstawie długości złącza wprowadzonej do urządzenia
  • Pomiar typów łuku spawalniczego, w tym wartości skutecznej i wartości średniej przebiegu fali prostokątnej
  • Obliczanie energii łuku (energii liniowej) na podstawie wartości chwilowych zgodnie z ISO 15641 i ISO/TR 18491
  •  Udzielanie wskazówek dotyczących regulacji pod kątem wymagań normy EN 1090
  • Pomiar czasu chłodzenia T 8/5
  • Oscyloskop o szerokości pasma do 200 kHz

 

SPOŻYTKUJ MOC WELDSCANNER

Zrób pierwszy krok do oprogramowania WeldScanner i wypełnij poniższy formularz. Przedstawiciel ESAB wkrótce się z Tobą skontaktuje, aby omówić szczegóły.

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

x

x

Loading..