Previous
Next

Maksymalizacja wydajności pracy i oszczędność energii w połączeniu z niezawodnością i przystępną ceną.

Technologia inwerterowa wykorzystana w urządzeniu Fabricator przekłada się na jego większą efektywność energetyczną, łatwiejszą obsługę oraz lepszą ogólną funkcjonalność. Jest to zestaw mobilny z myślą o możliwości swobodnego przemieszczania się w obrębie całej hali produkcyjnej. Dzięki temu każde następne wymagające zadanie będzie po prostu łatwiejsze.

Dowiedz się więcej


Niezawodność w zastosowaniach przemysłowych.

Idealne urządzenie do wykorzystania w przemyśle ciężkim do spawania metodami MIG/MAG drutami litymi i rdzeniowymi oraz metodą MMA prądem do 500 A i 400 A w cyklu pracy 60%. Fabricator oferuje klasę ochrony IP23, został zoptymalizowany pod kątem drutów o średnicy od 0,8 mm do 1,6 mm, obsługuje różne gazy oraz jest dostępny w wersji z chłodzeniem cieczą lub gazem.

Niezawodność w zastosowaniach przemysłowych.

Imponująca energooszczędność.

Większa oszczędność energii – efektywna technologia inwerterowa wykorzystana w urządzeniu Fabricator zapewnia nawet o 87% mniejsze zużycie energii, co pozwala zaoszczędzić co najmniej 600 EUR* rocznie.

*Szacunkowo w przypadku spawania na dwie zmiany prądem 350 A w cyklu pracy 40% w porównaniu ze standardową technologią transformatorową.

Imponująca energooszczędność.

Urządzenie łatwe w użytkowaniu i regulacji.

Prosta obsługa – dostępne są tylko niezbędne funkcje do łatwego i intuicyjnego ustawienia procesu Operatorzy mogą zdalnie zmieniać parametry za pośrednictwem podajnika drutu, a przy niskich i wysokich parametrach powstają minimalne rozpryski.

Urządzenie łatwe w użytkowaniu i regulacji.

Koncepcja gwarantująca stabilną mobilność.

Fabricator to w pełni mobilne urządzenie spawalnicze , które z łatwością porusza się wokół nieruchomych obrabianych detali. Jest wyposażona w duże, szerokie koła, bezpieczne uchwyty do podnoszenia, niskoprofilową półkę na butle z gazem, mechanizm blokujący łańcuch oraz dwa wieszaki na przewody.

Bezkonkurencyjna wartość całkowita.

Wszystkie korzyści dodatkowe związane z technologią inwerterową w połączeniu z niższymi kosztami eksploatacji w porównaniu z konwencjonalnymi spawarkami transformatorowymi.

Bezkonkurencyjna wartość całkowita.

Sięgnij po model
Fabricator.

x

Zapytaj o

Adres e-mail
Numer telefonu

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

x

x

Loading..