Współpraca z firmą ESAB oznacza budowanie z poczuciem pewności.

Nie ma dwóch takich samych branż ani przedsięwzięć, dlatego potrzebujesz partnera, który rozumie Twoje indywidualne potrzeby. Tylko ESAB oferuje kompletne rozwiązania w zakresie spawania i cięcia dla najbardziej wymagających branż. Nasze produkty, od materiałów spawalniczych po pakiet usług cyfrowych, są projektowane i testowane do wspólnej pracy nakierowanej na uzyskanie maksymalnej wydajności. Dokładając do tego naszą bezkonkurencyjną wiedzę o zastosowaniach i filozofię Value Added Engineering, możemy przeanalizować Twoje dane produkcyjne i wskazać optymalne zestawienie produktów.

Rozwiązania spawalnicze ESAB przynoszą następujące korzyści:

Zwiększenie wydajności

Obniżenie kosztów operacyjnych

Minimalizacja ryzyka

Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Rurociągi

Nowatorskie produkty ESAB do zastosowań na lądzie i na morzu pomagają dotrzymać kroku rosnącemu zapotrzebowaniu na energię.

Dowiedz się więcej Porozmawiaj z ekspertem
LNG

Zaprojektowane z myślą o instalacjach kriogenicznych rozwiązania ESAB w zakresie LNG świetnie nadają się do spawania zbiorników wykonanych ze stali niklowej 9% oraz instalacji skraplania i regazyfikacji.

Dowiedz się więcej Porozmawiaj z ekspertem
Wytwarzanie energii

ESAB od dawna jest niezawodnym dostawcą stopów i wydajnego sprzętu dla branży energetycznej.

Porozmawiaj z ekspertem
Elektrownie wiatrowe

Od cięcia płyt po montaż i spawanie, ESAB dostarcza rozwiązania pod klucz do produkcji elektrowni wiatrowych na lądzie i na morzu.

Porozmawiaj z ekspertem
Przemysł offshore

Firma ESAB powstała jako stocznia remontowa. Po upływie ponad 100 lat jesteśmy nadal silnie związani z przemysłem stoczniowym i offshore.

Porozmawiaj z ekspertem
Petrochemia

ESAB wyposaża najnowocześniejsze na świecie rafinerie i zakłady chemiczne w wysokowydajne materiały spawalnicze, urządzenia i procesy spawania.

Dowiedz się więcej Porozmawiaj z ekspertem
Walcownie rur

Niezależnie od procesu używanego w danej walcowni rur, ESAB jest w stanie zaoferować głowice wewnętrzne i zewnętrzne, materiały spawalnicze, wysięgniki, podajniki topnika i nie tylko.

Porozmawiaj z ekspertem
Konstrukcje stalowe

ESAB oferuje sprawdzone rozwiązania do budowy drapaczy chmur, mostów o dużej rozpiętości i innych megaprojektów inżynierskich.

Porozmawiaj z ekspertem
Maszyny samojezdne

Budowa i utrzymanie ciężkich maszyn samojezdnych wymaga narzędzi i urządzeń, które może dostarczyć tylko ESAB.

Dowiedz się więcej Porozmawiaj z ekspertem
Motoryzacja

ESAB oferuje inteligentne rozwiązania dla przemysłu samochodowego, które optymalizują i ulepszają jakość spoin, wydajność i wymianę danych.

Porozmawiaj z ekspertem
Pojazdy kolejowe

ESAB oferuje rozwiązania usprawniające wytwarzanie taboru kolejowego od cięcia i przygotowania złączy na surowej płycie po wszystkie rodzaje spawania zautomatyzowanego i ręcznego.

Porozmawiaj z ekspertem
Przemysł stoczniowy

ESAB oferuje różne maszyny, materiały eksploatacyjne i akcesoria, które spełniają specyficzne wymagania przemysłu stoczniowego w zakresie spawania i cięcia.

Dowiedz się więcej Porozmawiaj z ekspertem
Przemysł lotniczy i kosmonautyczny

Nasz silny związek z tą branżą został zapoczątkowany wprowadzeniem na rynek przez ESAB pierwszych maszyn wykorzystujących proces zgrzewania tarciowego z przemieszaniem (FSW), które w 1992 r. otworzyły nowe możliwości przed przemysłem lotniczym i kosmonautycznym.

Porozmawiaj z ekspertem
Naprawy i utrzymanie ruchu

Rozwiązania ESAB do napraw, utrzymania ruchu i napawania utwardzającego są niezbędne do wznowienia projektów oraz przywrócenia wydajności.

Porozmawiaj z ekspertem
Stalowe centrum serwisowe

ESAB ma w ofercie najlepsze rozwiązania komputerowe i sprzętowe zapewniające większą wartość przy najniższym koszcie w przeliczeniu na element w branży.

Porozmawiaj z ekspertem

Porozmawiaj ze znawcą swojej branży

ESAB oferuje kompleksowe rozwiązania usprawniające działalność przedsiębiorstw.

GLOBALNY LIDER RYNKU ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE SPAWANIA I CIĘCIA.


Historia ESAB jako pioniera spawalnictwa zaczyna się w 1904 r. Obecnie nadal jesteśmy wiodącą spółką w zakresie technologii spawania i cięcia. Koncentrując się na jakości, ochronie środowiska i bezpieczeństwie, staramy się doskonalić nasze produkty i procesy, aby spełniały stale zmieniające się wymagania naszych klientów.

Wiadomości branżowe z ESAB, dostarczane prosto do Ciebie
Chcę się zapisać!
x

Porozmawiaj z ekspertem

Dane osobowe

Informacje dodatkowe

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.