Innowacje poparte wiedzą specjalistyczną – dla wszystkich typów statków.

Innowacje poparte wiedzą specjalistyczną – dla wszystkich typów statków.

Aby dziś odnieść sukces w wymagającym przemyśle stoczniowym, potrzeba czegoś więcej niż tylko produktów. Dzięki kompletnym rozwiązaniom w zakresie spawania i cięcia oraz niezrównanej obsłudze serwisowej ESAB to zaufany partner.

Aby dziś odnieść sukces w wymagającym przemyśle stoczniowym, potrzeba czegoś więcej niż tylko produktów. Dzięki kompletnym rozwiązaniom w zakresie spawania i cięcia oraz niezrównanej obsłudze serwisowej ESAB to zaufany partner.

Automatyzacja bez wysiłku.

Zaprojektowane z myślą o automatyzacji zarówno prostych, jak i złożonych zadań, łatwe w obsłudze urządzenia ESAB minimalizują nakład pracy i szkoleń oraz maksymalizują wydajność.

Wiedza pod ręką.

Jesteśmy w stanie zapewnić ekspertów dostępnych na miejscu, w tym inżynierów ds. zastosowań, procesów, materiałów i automatyzacji, którzy pracują na sukces naszych klientów.

Wydajność oparta na danych.

Rozwiązania cyfrowe firmy ESAB pozwalają na śledzenie, rejestrowanie i analizowanie operacji spawania oraz cięcia w czasie rzeczywistym.

Udowodnione osiągnięcia.

Od ponad 70 lat firma ESAB cieszy się zaufaniem największych stoczni na świecie. Jesteśmy dumni, że nasze produkty przyczyniły się do powstania większości statków będących aktualnie w eksploatacji.

Oferując wszystko, począwszy od automatyzacji poprzez urządzenia ręczne aż po materiały spawalnicze, firma ESAB jest dostawcą z jednego źródła dla wszystkich etapów budowy statków.

GRODZIE

SAW, FCAW, TIG ORBITALNY, AUTOMATYZACJA CIĘCIA, ŻŁOBIENIE ELEKTROPOWIETRZNE

POKŁAD GŁÓWNY

SAW, SPAWANIE JEDNOSTRONNE FCAW, ICE, AUTOMATYZACJA CIĘCIA, ŻŁOBIENIE ELEKTROPOWIETRZNE

STĘPKA

SAW, FCAW, AUTOMATYZACJA CIĘCIA, ŻŁOBIENIE ELEKTROPOWIETRZNE

BURTA

SAW, SPAWANIE JEDNOSTRONNE, FCAW, AUTOMATYZACJA CIĘCIA, ŻŁOBIENIE ELEKTROPOWIETRZNE

POMPOWNIA

GTAW, ORBITALNY TIG

CENTRUM MANEWROWO-KONTROLNE

GTAW, ORBITALNY TIG

ŚRUBA NAPĘDOWA/WAŁ

SYSTEM UKŁADANIA SPOIN WIELOWARSTWOWYCH NA WALE METODĄ SAW

Contact an Expert

ESAB understands the challenges of the ShipBuilding industry. Let us propose a customized welding and cutting solution.

Shipbuilding

Shipbuilding Kompletne portfolio produktów do spawania i cięcia dla wszystkich typów statków. Welding Equipment for Shipbuilding

Wiadomości branżowe z ESAB, dostarczane prosto do Ciebie

Chcę się zapisać!
x

Porozmawiaj z ekspertem

Dane osobowe

Informacje dodatkowe

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.