Archiwum wiadomości firmy ESAB

ODDYCHAJ BEZPIECZNIE: NOWY SYSTEM NAWIEWOWY ESAB PAPR ZAPEWNIA SKUTECZNĄ OCHRONĘ DRÓG ODDECHOWYCH W CIĘŻKICH WARUNKACH

20/03/2019

Firma ESAB Welding & Cutting Products wprowadziła do sprzedaży nowy zasilany elektrycznie system respiracyjny z oczyszczaniem powietrza ESAB PAPR (Powered Air Purifying Respirator) klasy przemysłowej do ochrony przed oparami i pyłami wytwarzanymi podczas spawania, żłobienia i szlifowania.

Czytaj więcej


ESAB udoskonala wielozadaniowy drut rutylowy do spawania we wszystkich pozycjach - FILARC PZ6113

21/02/2019

Firma ESAB, światowy lider w dziedzinie technologii spawania i cięcia, udoskonaliła wielozadaniowy drut rutylowy do spawania we wszystkich pozycjach - FILARC PZ6113. Niewielkie, choć istotne modyfikacje składu zaowocowały znaczną poprawą udarności, a drut jest teraz dostępny również w mniejszej średnicy do spawania cieńszych blach.

Czytaj więcej


PLATFORMA ESAB DIGITAL SOLUTIONS OPTYMALIZUJE PROCESY CIĘCIA I SPAWANIA

14/02/2019

Wychodząc naprzeciw potrzebie ciągłego usprawniania procesów identyfikowalności, dokumentacji i zarządzania oraz zwiększania produktywności i jakości, firma ESAB Welding & Cutting Products oferuje zakładom wytwórczym i producentom platformę ESAB Digital Solutions.

Czytaj więcej


17/12/2018

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY ESAB

Czytaj więcej


ESAB modyfikuje serię uchwytów MXL przeznaczonych do spawania metodami MIG/MAG w celu zwiększenia ich wydajności w przemyśle

14/12/2018

ESAB Welding & Cutting Products prezentuje swoją rozbudowaną serię ulepszonych uchwytów MIG/MAG z serii MXL do zastosowań klasy przemysłowej. Przede wszystkim zwiększono cykl pracy z 35% do 60%, oferując obecnie pełny zakres chłodzonych gazem i cieczą uchwytów z serii MXL do zastosowań klasy przemysłowej. Uchwyty MXL wyposażone są w przeguby kulowe i sprężyny odciągowe, które pozwalają w bardziej elastyczny sposób przeciwdziałać obciążeniu nadgarstka. Nowa, wygodniejsza rękojeść odznacza się lepszymi właściwościami ergonomicznymi i miękkimi powierzchniami chwytnymi w modelach 341, 411W i 511W. Zmodyfikowany korpus palnika wyposażony jest w standardowe części eksploatacyjne oraz zamienne firmy ESAB.

Czytaj więcej


x
x

x

Loading..