Archiwum wiadomości firmy ESAB

ESAB WPROWADZA NA RYNEK PIERWSZY PRZENOŚNY PODAJNIK DRUTU Z KLASĄ OCHRONY IP44 W CELU ZAPEWNIENIA BARDZO WYSOKIEJ TRWAŁOŚCI

01/11/2019

Firma ESAB Welding & Cutting Products zaprezentowała dziś przenośny podajnik drutu Robust Feed Pro, pierwszy produkt w swojej kategorii o klasie ochrony IP44, co oznacza, że jest on chroniony przed rozpryskami wody ze wszystkich kierunków, jak również przed ciałami stałymi o wielkości powyżej 1 mm.

Czytaj więcej


NOWE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO PRZECINAREK PLAZMOWYCH CUTMASTER® BLACK SERIES WYTRZYMUJĄ 60% DŁUŻEJ I UMOŻLIWIAJĄ PRZECINANIE O 16,6% GRUBSZEGO METALU

30/10/2019

ESAB wprowadza na rynek nowe, ulepszone materiały eksploatacyjne do przecinarek plazmowych Cutmaster® Black Series. Materiały te odznaczają się o 60% dłuższym okresem eksploatacji niż elektrody o standardowej trwałości. Stanowią one element wyposażenia uchwytu SL60QD™ 1Torch®, który jest dostarczany wraz z ręcznym systemem do cięcia plazmowego Cutmaster 60i. W połączeniu z wewnętrznymi modyfikacjami w przecinarce Cutmaster 60i nowe elektrody umożliwiają cięcie i przebijanie materiału o grubości 20 mm, czyli o 16,6% grubszego niż dotychczas. Zdolność rozdzielania Cutmaster 60i wynosi 38 mm.

Czytaj więcej


FIRMA ESAB MODYFIKUJE KONSTRUKCJĘ UCHWYTÓW Z SERII PSF DO SPAWANIA METODAMI MIG/MAG W CELU ZWIĘKSZENIA ICH WYDAJNOŚCI W PRZEMYŚLE

30/09/2019

Seria zmodernizowanych uchwytów PSF do spawania metodami MIG/MAG firmy ESAB Welding & Cutting Products obejmuje nowy uchwyt chłodzony cieczą PSF 520W, który zapewnia cykl pracy 100% przy natężeniu 500 A zarówno w osłonie mieszanki gazowej, jak i CO2, co pozwala spawać drutami o średnicy do 1,6 mm.

Czytaj więcej


PAKIET ESAB DIGITAL SOLUTIONS OFERUJE KLIENTOM WYGODNY DOSTĘP DO PRZYDATNYCH NARZĘDZI DO ZARZĄDZANIA DANYMI ONLINE

21/08/2019

Firma ESAB Welding & Cutting Products ogłosiła zakończenie migracji wszystkich składników pakietu ESAB Digital Solutions na wspólną platformę Microsoft Azure IoT wykorzystującą platformę innowacji przemysłowych ThingWorx® firmy PTC. Migracja ta przyniosła usprawnienie obsługi klienta w całym procesie produkcyjnym i umożliwiła bezproblemową wymianę danych między komponentami końcowego stadium procesu. Pakiet usług cyfrowych ESAB oferuje połączenie optymalizacji procesów cięcia, spawania, zarządzania zużyciem gazu oraz zapewnienia jakości na potrzeby stałego doskonalenia identyfikowalności, dokumentacji, zarządzania zasobami, wydajności i jakości.

Czytaj więcej


ODDYCHAJ BEZPIECZNIE: NOWY SYSTEM NAWIEWOWY ESAB PAPR ZAPEWNIA SKUTECZNĄ OCHRONĘ DRÓG ODDECHOWYCH W CIĘŻKICH WARUNKACH

20/03/2019

Firma ESAB Welding & Cutting Products wprowadziła do sprzedaży nowy zasilany elektrycznie system respiracyjny z oczyszczaniem powietrza ESAB PAPR (Powered Air Purifying Respirator) klasy przemysłowej do ochrony przed oparami i pyłami wytwarzanymi podczas spawania, żłobienia i szlifowania.

Czytaj więcej


x

x

Loading..