ODDYCHAJ BEZPIECZNIE: NOWY SYSTEM NAWIEWOWY ESAB PAPR ZAPEWNIA SKUTECZNĄ OCHRONĘ DRÓG  ODDECHOWYCH  W CIĘŻKICH WARUNKACH

20/03/2019

Firma ESAB Welding & Cutting Products wprowadziła do sprzedaży nowy zasilany elektrycznie system respiracyjny z oczyszczaniem powietrza ESAB PAPR (Powered Air Purifying Respirator) klasy przemysłowej do ochrony przed oparami i pyłami wytwarzanymi podczas spawania, żłobienia i szlifowania.

System PAPR ESAB wyposażony jest w filtr główny P3 i filtr wstępny zatrzymujący większe cząsteczki, a także w najnowsze technologie sterowania, które umożliwiają operatorowi regulowanie natężenia przepływu powietrza w zakresie od 170 do 220 l/min w zależności od warunków i zastosowania. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi sygnalizacja optyczna i akustyczna ostrzeżenia o niedrożności filtra lub o niskim poziomie naładowania akumulatora. System PAPR przystosowany jest do przyłbic SENTINEL™ A50 Air, G30 Air, G40 Air i G50 Air, Warrior™ Tech Air oraz do przyłbic starszego typu.

Odznaczający się wzmocnioną konstrukcją, która zapewnia skuteczne działanie w trudnych warunkach, system ESAB PAPR jest bardzo wygodny, biorąc pod uwagę jego masę wynoszącą zaledwie 1 kg. Akumulator litowo-jonowy umożliwia pracę przez 8 h przy natężeniu przepływu powietrza 220 l/min, które operator może z łatwością kontrolować i ustawiać za pomocą dostępnego przycisku na panelu sterowania. Dioda LED wskazuje poziom naładowania akumulatora.

Firma ESAB Welding & Cutting jest uznanym liderem w branży spawania i cięcia. Od potwierdzonych wieloletnią praktyką procesów spawania i cięcia aż po rewolucyjne technologie w zakresie zmechanizowanego cięcia i automatyzacji – ESAB dostarcza klientom na całym świecie materiały spawalnicze, sprzęt i akcesoria spawalnicze, których potrzebują. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej  www.esab.com.

ESAB Powered Air Purifying Respirator
x
x

x

Loading..