Szanowni Państwo

24/03/2020

 

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z epidemią COVID-19, chcielibyśmy Państwa zapewnić, o naszym nieustającym zaangażowaniu oraz poinformować o podjętych przez nas krokach.

Dbamy o zdrowie naszego zespołu

Nie ulega wątpliwości, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych kontrahentów oraz pracowników jest dla nas najważniejsze. Stale monitorujemy sytuację, jednocześnie stosując się do zaleceń odpowiednich służb, zarówno na szczeblu lokalnym jak i globalnym.

Dziękujemy za okazane nam wsparcie i zrozumienie w tych nietypowych i trudnych dla nas wszystkich chwilach. Dla zapewnienia najwyższych standardów, wprowadziliśmy następujące środki prewencyjne:

  • Ograniczamy wszelkie wizyty w zakładach produkcyjnych do niezbędnego minimum.
  • Jednostki handlowe oraz produkcyjne ESAB na całym świecie zwiększą częstotliwość codziennej dezynfekcji.
  • Dla pracowników, których charakter pracy na to pozwala, przygotowaliśmy możliwość zdalnego pełnienia obowiązków, natomiast osoby zatrudnione w jednostkach produkcyjnych i dystrybucyjnych są zobligowane do utrzymania bezpiecznej odległości.

Silna i zróżnicowana marka

W tych niepewnych czasach chcemy zapewnić, że ESAB jest silną, globalną marką. Działamy w 50 krajach na całym świecie, korzystamy z bardzo zróżnicowanego łańcucha dostaw, a razem stanowimy pewną i prężną organizację.

Chiny powoli wracają do normy po restrykcjach wprowadzonych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się COVID-19. Pamiętajmy, że obecna sytuacja jest przejściowa.

Wsparcie klienta

  • Nadal zapewniamy wsparcie we wszystkich obszarach działania oraz na każdym etapie współpracy.
  • Nasze centra dystrybucyjne oraz jednostki produkcyjne działają bez zakłóceń.
  • Aktywnie współpracujemy z naszymi dostawcami i w chwili obecnej nie dochodzi do żadnych znaczących zakłóceń w łańcuchu dostaw.

Jeśli chcieliby Państwo omówić powyższe kwestie bardziej szczegółowo, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych przedstawicieli handlowych.

Dziękujemy za okazane nam wsparcie- pamiętajmy, że razem kształtujemy przyszłość spawania i cięcia.

Z poważaniem,

Shyam P. Kambeyanda

Dyrektor Naczelny ESAB

 

 

x

x

Loading..