WIRTUALNE WYDARZENIE ESAB EUROPE XPANSE POŚWIĘCONE SPAWANIU I CIĘCIU OFERUJE PONAD 50 PRODUKTÓW, DOSTĘP DO EKSPERTÓW ORAZ WARTOŚCIOWE PRELEKCJE

05/04/2021

Frma ESAB, światowy lider w dziedzinie spawania i cięcia ogłosiła, że w dniach 27-29 kwietnia 2021r. odbędzie się ESAB Europe Xpanse. To wirtualne wydarzenie, na którym zostanie zaprezentowana najszersza w branży oferta nowych systemów spawania i cięcia, materiałów dodatkowych oraz technologii powiązanych. Odwiedzając stronę www.esabxpanse.com, goście mogą zwiedzić wirtualne stoisko wystawowe, porozmawiać na żywo z ekspertami ds. produktów i procesów, obejrzeć filmy o produktach od naszych influencerów, wziąć udział w zajęciach online Uniwersytetu ESAB oraz przespacerować się po naszej sali historii. Materiały dotyczące tego wydarzenia będą dostępne w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i polskim.

"ESAB Europe Xpanse to antidotum na typowe spotkania zespołów lub rozmowy Zoom", mówi Cheron Robinson, Regional MARCOM Manager Europe. "Wynosimy koncepcję wirtualnych targów na nowy poziom i zapewnimy pierwsze w branży wciągające doświadczenie, aby zaprezentować dziesiątki nowych produktów do spawania i cięcia. Dopóki nie będziemy mogli spotykać się osobiście, nie będzie innego wydarzenia, które mogłoby rywalizować z zasobami dostępnymi na ESAB Europe Xpanse.”

Wirtualne stoisko

ESAB Europe Xpanse naśladuje rzeczywiste stoisko targowe firmy, na którym znajdują się różne centra produktów i technologii do zwiedzania. Odwiedzający mogą zwiedzać stoisko za pomocą myszki i klawiatury, skorzystać z widoku mapy, aby odwiedzić określone obszary lub wybrać wycieczkę z przewodnikiem, w zależności od preferencji. Ponieważ bezpośrednie spotkania nie wchodzą w grę, firma ESAB stworzyła ponad 50 filmów wideo z udziałem ekspertów ds. produktów i technologii. W czasie trwania targów, w godzinach 9-20, na stoisku Xpanse obecni będą eksperci, którzy odpowiadają na pytania za pośrednictwem czatu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat danego produktu, goście mogą pobrać arkusze informacyjne, broszury i obejrzeć filmy wideo z udziałem influencerów. Dodatkowe treści są dostępne w albumie fotograficznym, oferującym wiele zdjęć produktów, od szczegółowej budowy interfejsu, aż po akcesoria i inne kluczowe cechy produktu.

Zajęcia

Wirtualne wydarzenie obejmuje również Uniwersytet ESAB, niezwykle popularną, dedykowaną strefę nauki na rzeczywistych stoiskach targowych firmy ESAB. Pełny kalendarz wydarzeń jest dostępny na stroniewww.esabxpanse.com.

"Kursy będą udostępniane natychmiast po ich premierze" - mówi Robinson. "Wszystkie zajęcia Uniwersytetu ESAB będą prowadzone przez personel na żywo, który będzie odpowiadał na pytania w czasie rzeczywistym, zachęcał do wyrażania opinii i tworzył społeczność z naszymi uczestnikami. Poprzez połączenie specjalistów firmy ESAB, procesów oraz technologii, chcemy pokazać odwiedzającym, w jaki sposób mogą kształtować przyszłość swojej firmy z ESAB jako partnerem."

Wybrane obszary produktów

Podczas ESAB Europe Xpanse firma ESAB zaprezentuje następujące obszary produktów oraz wiele innych:

 • Automatyzacja cięcia: Firma ESAB zaprezentuje szereg rozwiązań z zakresu automatyzacji cięcia, takich jak nowy wielkogabarytowy system Hydrocut™ HDX do cięcia strumieniem wody oraz w pełni zautomatyzowany system wiercenia Auto Drill 30. 
 • Systemy dla przemysłu ciężkiego: Aby zapewnić produktywność, niezawodność i energooszczędną pracę w najbardziej wymagających zastosowaniach, firma ESAB wprowadziła na rynek źródło prądu Warrior® 750i CC/CV (750 amperów przy 100-procentowym cyklu pracy), pulsacyjne źródło prądu Aristo® 500ix CC/CV oraz inwertory nowej generacji z serii Fabricator EM 401i, 401iw i EM 501iw.
 • Podajniki drutu: Nowe podajniki drutu Robust Feed Pulse i Robust Feed U6 oferują jedyny w branży stopień ochrony IP44 "odporne na deszcz", zapewniają niezrównaną trwałość, wydajność i kontrolę w trwałej i bardzo przenośnej obudowie.
 • Uchwyty: Ostatnio wprowadzone uchwyty spawalnicze obejmują chłodzone gazem MXH 315PP oraz chłodzone wodą MXH 420W PP systemy push-pull stworzone dla podajników drutu Robust Feed Pulse i Aristo Feed 3004.
 • Przenośne urządzenia do spawania metodami MMA i TIG: Rogue to nowa seria kompaktowych i lekkich (mniej niż 10 kg) inwerterów MMA/TIG, które sprawią, że użytkownicy ponownie przemyślą swoje postrzeganie mocy, wydajności łuku, funkcji sterowania i ceny. 
 • Ręczne przecinarki plazmowe: Ręczny system cięcia plazmowego ESAB Cutmaster® 40 oferuje moc znamionową 40 amperów przy 35-procentowym cyklu pracy oraz znakomity stosunek mocy do masy. Aby uzyskać zaawansowany interfejs LCD, który upraszcza konfigurację i obsługę, warto rozważyć ręczne przecinarki plazmowe HandyPlasma 35i i HandyPlasma 45i. 
 • Środki Ochrony Osobistej: Savage A40 Air z technologią Powered Air Purifying Respirator (PAPR) zapewnia solidną ochronę przed dymami spawalniczymi i cząstkami stałymi oraz charakteryzuje się surową stylistyką i optyczną wydajnością modelu Sentinel A50.
 • Materiały spawalnicze: Nowe materiały spawalnicze ESAB obejmują Shield Bright NiCrMo3-T1, elektrodę typu 625 do ręcznego i automatycznego spawania rdzeniowego elektrodą otuloną; nową serię elektrod B3 SC do spawania SMAW, GTAW i SAW dla stali stopowych 2.25% Cr 1% Mo do stali stopowych, SA-387 Grade 22, A335 Grade P22 lub podobnych materiałów; drut OK AristoRod 38 Zn do rozwiązywania problemów z porowatością i odpryskami w zastosowaniach ze stali ocynkowanej; OK Goldrox, rutylowa elektroda MMA, która zapewnia stabilny łuk i prawie nie pozostawia odprysków; oraz spoiwa Exaton do stali nierdzewnych duplex, hyper duplex i super duplex.
 • Rozwiązania cyfrowe: Zaktualizowany pakiet aplikacji online do zarządzania danymi i analiz ESAB w celu zwiększenia produktywności i czasu sprawności obejmuje: WeldCloud Productivity dla kierowników operacji i produkcji, WeldCloud Fleet dla kierowników serwisu i utrzymania ruchu oraz WeldCloud Notes do kontroli jakości i dokumentacji. Nowa aplikacja WeldCloud Connect oraz ręczne inteligentne urządzenie/skaner Zebra sprawiają, że korzystanie z WeldCloud jest jeszcze łatwiejsze.
 • Ciągłe spawanie rur i przewodów rurowych: Firma HKS Prozesstechnik, marka firmy ESAB, wprowadziła na rynek swoje rozwiązanie ThermoProfilScanner (TPS) do badań nieniszczących (NDT). TPS wykorzystuje profil termiczny spoiny do wykrywania, dokumentowania i śledzenia wad spawalniczych.
 • Spawanie zmechanizowane: Do zautomatyzowanego przemieszczania palników GMAW, FCAW lub palników plazmowych firma ESAB oferuje pełen zestaw kompaktowych ciągników zasilanych akumulatorem, w tym Miggytrac B501, który jest teraz wyposażony w cyfrowe sterowanie i precyzyjny silnik krokowy AC.

Celem firmy ESAB jest kształtowanie przyszłości spawania i cięcia. Łączymy producentów z najszerszą gamą produktów w ramach portfolio naszych wiodących w branży marek z najnowszymi technologiami, aby rozwiązać praktycznie każde wyzwanie przemysłowe - a następnie wspieramy je naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją, pomagając im być bardziej produktywnymi niż kiedykolwiek wcześniej. Aby dowiedzieć się więcej o ESAB Europe Xpanse, odwiedź stronę www.esabxpanse.com/europe/pl/login.

Rogue ET 200iP PRO
Rogue ET 200iP PRO
ESAB WeldCloud
ESAB Weldcloud
Heavy Industrial Systems
Heavy Industrial Systems
x

x

Loading..