This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

ESAB News

NOWOŚCI I KLASYKA W SUPER CENACH

04/06/2018

Oferty promocyjne na wybrane urządzenia i akcesoria spawalnicze - tylko do końca czerwca!

Czytaj więcej


Nowe 3-fazowe wieloprocesowe urządzenia spawalnicze ESAB z serii Rebel™ oferują niepowtarzalne połączenie mocy, wydajności i mobilności

11/05/2018

ESAB Welding & Cutting Products zaprezentował wielofunkcyjny zasilacz łuku spawalniczego Rebel™ EMP 255ic i Rebel EMP 320ic do spawania metodami MIG/MAG, MMA i TIG. Oba urządzenia ważą zaledwie 31,4 kg i są zasilane z sieci 3-fazowej o napięciu 400 V +-10%.

Czytaj więcej


ESAB przedstawia nowe przyłbic spawalniczych z serii F i G, które są unikalnymi rozwiązaniami w przystępnej cenie, przeznaczonymi do prac spawalniczych i szlifierskich

23/03/2018

ESAB Welding & Cutting Products zaprezentował swoją nową linię przyłbic spawalniczych F i G obejmującą modele F20, G30, G40 i G50, które dzięki wyjątkowej konstrukcji, podnoszonej osłony sprawdzają się zarówno przy spawaniu, cięciu oraz szlifowaniu i charakteryzuje się szeregiem zalet, począwszy od prostoty i wysokiego poziomu ochrony - model F20, po uniwersalność modelu G30 i duże wewnętrzne osłony twarzy w modelach G40 i G50.

Czytaj więcej


ESAB uruchamia w Europie produkcję reduktorów gazowych G-series

22/02/2018

Firma ESAB, światowy lider technologii spawania i cięcia, postanowiła zainwestować znaczne środki w swoją fabrykę w Polsce, w celu uruchomienia produkcji popularnych reduktorów ciśnienia i przepływu gazu z G-Series dla swoich klientów w Europie.

Czytaj więcej


x
x

x

Loading..