ESAB News

FIRMA ESAB BYŁA WYŁĄCZNYM DOSTAWCĄ SPRZĘTU SPAWALNICZEGO DLA WYPRODUKOWANEJ PRZEZ NETFLIX SERII MISTRZOWIE METALU.

09/09/2021

Ogromną dumą napawa nas fakt, że byliśmy wyłącznym dostawcą sprzętu spawalniczego dla 1. sezonu programu Mistrzowie metalu – nowego telewizyjnego reality show, którego premiera w serwisie Netflix miała miejsce w piątek 10 września 2021 r. W programie występuje siedmiu zawodników – pięciu mężczyzn i dwie kobiety – którzy są kolejno eliminowani w oparciu o wyniki uzyskiwane w toku realizacji zadań produkcyjnych

Czytaj więcej


ESAB Is Sole Provider Of Welding Equipment For Netflix Series Metal Shop Masters

09/09/2021

ESAB is proud to be the sole provider of welding equipment for Season One of Metal Shop Masters, a new Netflix reality TV series premiering globally on Friday, September 10, 2021. The show features seven competitors, five men and two women, who face off in elimination-style fabrication challenges.

Czytaj więcej


DRUT EXATON 19.9.NB HF Z NIOBEM I O WYSOKIEJ ZAWARTOŚCI FERRYTU ZAPOBIEGA PĘKANIU W ZASTOSOWANIACH DO SPOIN WIELOŚCIEGOWYCH PODCZAS SPAWANIA STALI NIERDZEWNEJ METODĄ SAW

07/09/2021

Firma ESAB wprowadziła do sprzedaży drut Exaton 19.9.Nb HF, sklasyfikowany jako AWS A5.9: ER347, jak również EN ISO 14343-A S 19 9 Nb, przeznaczony do spawania łukiem krytym ze stali austenitycznej serii 300 z dodatkiem niobu i wysokiej zawartości ferrytu, stworzony w celu polepszenia właściwości mechanicznych stopiwa w podwyższonej temperaturze. Idealnie nadaje się do zastosowań obejmujących stal nierdzewną w zbiornikach ciśnieniowych (np. w przypadku elementów wymagających renowacji i platerowania) i innych aplikacji, jak np. grube płyty wymagające spawania wielościegowego (np. w walcowniach rur wykonujących spoiny wzdłużne).

Czytaj więcej


PODAJNIK DRUTU ROBUSTFEED U82 TO NIEZRÓWNANE POŁĄCZENIE ZAAWANSOWANEJ KONTROLI PROCESU I EKSTREMALNEJ TRWAŁOŚCI

24/08/2021

Firma ESAB wprowadziła na rynek podajnik drutu RobustFeed U82 oferujący pełen zestaw zaawansowanych funkcji sterowania procesem, pomagających użytkownikom zwiększyć konkurencyjność dzięki stałej jakości i wyglądowi spoin, rozwiązywać problemy związane z umiejętnościami pracowników, poprawić produktywność i zmniejszyć koszty operacyjne dzięki dłuższemu czasowi sprawności. Podajnik przystosowany jest na szpule z drutem o średnicy 200 i 300 mm i jest przeznaczony do współpracy ze źródłami prądu Aristo® 500ix oraz Aristo Mig 4004i firmy ESAB do spawania metodami MIG/MAG, spawania pulsacyjnego metodą MIG/MAG, drutami litymi oraz rdzeniowymi i TIG, a także żłobienia elektropowietrznego.

Czytaj więcej


RĘCZNE PRZECINARKI PLAZMOWE HANDYPLASMA ROZBUDOWANY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA, ŁATWA NASTAWA PARAEMTRÓW

24/08/2021

Firma ESAB Welding & Cutting Products wprowadza na rynek ręczne przecinarki plazmowe HandyPlasma 35i i HandyPlasma 45i z zaawansowanym interfejsem LCD z intuicyjnymi funkcjami sterowania oraz obsługą. Użytkownicy wykonują wszystkie modyfikacje, używając jednego pokrętła i obserwując informacje o procesie na kolorowym ekranie o przekątnej 71 mm. Przecinarki te zostały skonstruowane z myślą o zastosowaniach w naprawach i remontach karoserii samochodowych, mobilnych usługach spawalniczych, lekkich konstrukcjach metalowych, blacharstwie i dekarstwie budowlanym, serwisach i naprawach, rolnictwie i pracach galanteryjnych.

Czytaj więcej


x

x

Loading..