NAJSZERSZY WACHLARZ ROZWIĄZAŃ W BRANŻY
Jeżeli potrzebujesz czegoś do spawania lub cięcia, ESAB na pewno ma w swojej ofercie odpowiednie rozwiązanie. Żadna inna firma nie oferuje tak szerokiego asortymentu produktów, który byłby w stanie sprostać wymaganiom klientów.

Nasza oferta wyznacza nowe standardy w zakresie wydajności, mobilności oraz funkcjonalności, pozwalając tym samym na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych, sięgnij po magazyn „Launch”.

Już dziś wypełnij poniższy formularz i POBIERZ NAJNOWSZE WYDANIE MAGAZYNU LAUNCH DLA SIEBIE.

Dane osobowe

Informacje dodatkowe

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

x

x

Loading..