Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem od ESAB drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących naszych produktów oraz ofert specjalnych – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej (pola oznaczane * są wymagane). W dowolnym momencie będą Państwo mogli wypisać się z listy odbiorców naszej korespondencji kierując mailową prośbę na adres esab.polska@esab.pl lub poprzez kliknięcie w link ‘Rezygnuję z subskrypcji’ znajdujący się na samym dole strony newslettera ESAB.

Celem zapewnienia Państwu jeszcze lepszej jakości usług, prosimy o poświęcenie kilku minut i udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania


Polityka prywatności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Bez podania wymaganych danych, akceptacji Regulaminu Newslettera oraz wyrażenia zgody na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną nie jest możliwa realizacja usługi wysyłania Newslettera.

Regulamin Newslettera

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności.
Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem. 

x

x

Loading..