Previous
Next
PURUS™

NAJNOWSZE NARZĘDZIE DO CZYSZCZENIA LICA SPOIN NIE JEST ZWYCZAJNYM NARZĘDZIEM!

Stosowanie drutu PURUS™ łatwo przekłada się na zysk: problemy z zajarzaniem łuku zredukowane o 66 procent.

Jesteśmy pewni, że PURUS spełni Twoje oczekiwania i mamy na to niezbite dowody. Tworząc nasz wyjątkowy produkt przeprowadziliśmy liczne badania, aby potwierdzić jego skuteczność.

Dzięki naszym badaniom wykazaliśmy, że PURUS sprawdza się tak dobrze, jak przewidywaliśmy, a korzyści płynące z jego stosowania łatwo przekładają się na zysk. Przykładowo, w fabryce maszyn budowlanych, w której wykorzystuje się spawanie wielowarstwowe, PURUS jest w stanie zredukować problemy z zajarzaniem łuku aż o 66 %.

Przed wprowadzeniem drutu PURUS, nadmiar nagromadzanych w trakcie spawania wysepek tlenków krzemu uniemożliwiał pracownikom odpowiednie zajarzanie łuku. Gdy tylko pojawiał się problem, spawacz zmuszony był każdorazowo wyłączyć urządzenie i spędzić średnio trzy minuty usuwając powstałe szkliwo. W konsekwencji, przy kosztach stanowiska €70 na godzinę, każde zatrzymanie produkcji kosztowało firmę około €3,50.

Na pierwszy rzut oka taka oszczędność może wydawać się niewielka, jednak patrząc na nią z perspektywy rocznej od razu widać z jakimi zyskami wiąże się zmiana drutu na PURUS. Mniej  nieplanowanych przestojów, dłuższy okres gotowości, to wszystko składa się na lepszą ciągłość produkcji i efektywność.

PURUS spełnia te same wymagania techniczne co inne druty do stali niestopowej i może być używany w tych samych urządzeniach. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć generować oszczędności i sprawić, że proces spawania będzie bardziej produktywny i przyjazny, to zmienić obecnie stosowany drut na PURUS.

x
x

x

Loading..