Rebel is Here
x
Play

WSZYSTKIE PROCESY — BEZ KOMPROMISÓW

TAK, SPAWA ALUMINIUM METODĄ TIG. Urzeczywistniliśmy marzenia, wprowadzając na rynek pierwsze przenośne, wieloprocesowe urządzenie z funkcjami spawania metodami MIG/MAG, drutami litymi i rdzeniowymi, MMA, TIG AC/DC z zajarzeniem HF. To pierwszy na rynku NAPRAWDĘ wielofunkcyjny system spawania do wszystkich procesów w trwałej, wygodnej w przenoszeniu obudowie klasy przemysłowej, który jest wstanie spawać wszystko i wszędzie.

Poznaj fakty DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rebel Facts

REGULACJA TIG NA MIARĘ
ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH.

W środowisku przemysłowym stałe lub ograniczone ustawienia nie przyniosą dobrych rezultatów. Model Rebel EMP 205ic skonstruowaliśmy z myślą o spawaczach, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad łukiem, zwłaszcza podczas spawania TIG: Zaawansowane funkcje AC TIG, takie jak zajarzenie wysoką częstotliwością, regulacja częstotliwości w zakresie do 400 Hz, rozszerzona regulacja balansu i przesunięcia oraz tryb dwuprądowy. Podczas spawania DC TIG dostępny jest także tryb impulsowy do 500Hz.

MIG/MAG. DRUT RDZENIOWY.
MMA. DC TIG. AC TIG.

Najlepsza w swojej klasie wszechprocesowa wydajność może znaleźć się w Twoich rękach, jeśli wybierzesz Rebel 205ic, jedyne przenośne urządzenie klasy przemysłowej swojego rodzaju, które umożliwia spawanie TIG aluminium oraz korzystanie z elektrod 6010 przy napięciu zasilającym 120 V. Ta spawarka wykonuje spawanie MIG, drutem rdzeniowym, MMA, DC TIG i AC TIG, jakby była stworzona do każdego z nich, i to nie tracąc żadnych walorów użytkowych!

TECHNOLOGIA SMART MIG

Nieważne, czy spawasz od dwóch lat, czy od dwudziestu, dostępna wyłącznie w Rebel funkcja sMIG (smartMIG) na pewno zrobi na Tobie wrażenie. Nowicjusze mają do dyspozycji tryb podstawowy, ułatwiający ustawianie. Dla zawodowców dostępne jest natomiast wbudowana regulacja charakterystyki dynamicznej łuku, która stale monitoruje spoinę i przystosowuje się do indywidualnej techniki pracy, zapewniając płynny, stabilny łuk oraz znakomite, powtarzalne efekty.

Urządzenie Rebel jest gotowe
na wszystko.

Nigdy nie wiesz, jakiej metody albo jakiej funkcji będzie wymagało następne zlecenie. Aby temu sprostać, wyposażyliśmy urzadzenie Rebel w funkcje, dzięki którym będziesz w stanie wykonać wszystko i wszędzie. Niezależnie od tego czy będziesz miał dostęp do napięcia 120 V, 230 V, czy generatora, Rebel da radę.

Kompletny pakiet.

Do spawania potrzeba czegoś więcej niż tylko spawarki. Dlatego kupując urządzenie Rebel, otrzymasz cały osprzęt niezbędny do pracy – w komplecie.

  • Uchwyt MIG/MAG MXL 201 3 m
  • Uchwyt TIG SR-B 26 z akcesoriami
  • Uchwyt elektrodowy, przewód powrotny z zaciskiem 3 m
  • Rolki napędowe do drutu 0,6, 0,8 i 1,0 mm
  • Prowadniki do drutu 0,6–1,2 mm
  • Przewód gazowy z szybkozłączem 4,5 m

Zostań Rebeliantem

Zostań Rebeliantem

Zamów nowe urządzenie Rebel EMP 205ic AC/DC jeszcze dziś.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

x

Zapytaj o

Adres e-mail
Numer telefonu
x

x

Loading..