Previous
Next

Zerwij z konwencjami,
przechodząc na stronę Rogue.

Bylejakość klasy podstawowej odchodzi do przeszłości. Dzięki niekonwencjonalnym funkcjom, bezkonkurencyjnej wydajności i solidnej, przemysłowej konstrukcji, Rogue zwiastuje nową erę możliwości spawania metodą MMA przy użyciu przenośnego urządzenia dostępnego za niewiarygodnie niską cenę. Czy wybierzesz Rogue?

Znajdź dystrybutora


Dzięki zaawansowanym funkcjom sterowania procesem spawania, Rogue umożliwia utrzymywanie stabilnego łuku spawalniczego, przy małej ilości rozprysku, niezależnie od typu, średnicy elektrody i pozycji spawania. Regulowana funkcja Hot Start znacznie ułatwia zajarzenie łuku nawet w przypadku najtrudniejszych elektrod. Aktywowanie funkcji Arc Force ułatwia zwiększenie przetopu i unikanie przywierania elektrod. Takich walorów użytkowych nie miała jeszcze nigdy żadna spawarka klasy podstawowej.


Porzuć swoje przesądy dotyczące maszyn spawalniczych tej klasy — pod względem mocy Rogue może równać się z urządzeniami dwukrotnie droższymi. Wbudowana technologia (Rogue PRO) regulacji współczynnika mocy (PFC) zapewnia wysoką sprawność i stabilność łuku niezależnie od wahań parametrów. Rogue działa z napięciem 115 V lub 230 V (Rogue PRO) z elastyczną automatyczną kompensacją napięcia wejściowego, czyli idealnie nadaje się do zasilania zarówno z sieci, jak i z agregatu prądotwórczego. Wytwarzając prąd 200 A w cyklu pracy do 25% Rogue, radzi sobie znakomicie także z grubszymi materiałami.


Wytrzymałością Rogue pozostawia w tyle wszystkie inne urządzenia na swoim poziomie cenowym. Jej solidna i uformowana ze sztywnego włókna szklanego obudowa tłumi niekończące się uderzenia, zarówno w warsztacie, jak i w terenie. Rogue odznacza się trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne — jej stopień ochrony IP23S oznacza, że może być używana w trudnych warunkach na wolnym powietrzu. ESAB udziela na Rogue, podobnie jak na każde swoje urządzenie, trzyletniej gwarancji eliminującej wszelkie zmartwienia. Żegnajcie, tandetnie zbudowane spawarki.


Niewielkie wymiary i lekka konstrukcja sprawiają, że Rogue można z łatwością zabrać w dowolne miejsce pracy. Zależnie od modelu waży zaledwie 6,8 lub 8,2 kg. Wyposażona jest w mocny uchwyt oraz pasek na ramię, zatem dobrze nadaje się do przenoszenia. Stabilność łuku umożliwia również podłączenie do niej nawet długich przedłużaczy bez straty na jakości spawania (ROGUE PRO). To prawdziwy przenośny tytan pracy.


W trosce o dostosowanie do globalnych standardów wydajności i funkcjonalności Rogue poddano intensywnym badaniom w laboratoriach na całym świecie. Jej łatwy w obsłudze interfejs zawiera duży, precyzyjny wyświetlacz cyfrowy, na którym wskazania widoczne są dobrze nawet z odległości 25 m. Opcjonalny pilot (ROGUE PRO) umożliwia regulację ustawień prądu bez konieczności podchodzenia do urządzenia. Bez względu na miejsce pracy, Rogue spawa po prostu dobrze.


x

Zapytaj o

Adres e-mail
Numer telefonu
x

x

Loading..