Previous
Next

Sięgnij po przyłbicę
Savage A40 i daj się ponieść dzikiej naturze

Model Savage A40 bazuje na charakterystycznych rozwiązaniach konstrukcyjnych naszego popularnego modelu Sentinel™ A50, oferując jednocześnie jaśniejszy obraz i wierniejsze odwzorowanie kolorów. Automatyczna przyłbica spawalnicza pozwala osiągać nowe poziomy wydajności spawania i cięcia zarówno okazjonalnym, jak i zawodowym użytkownikom.

Zamów przyłbicę Savage A40


Wyjątkowy komfort

Lekka skorupa modelu A40 dostępna jest z zupełnie nowym nagłowiem, które zapewnia wyjątkowy komfort, chroniąc jednocześnie głowę przed wysoką temperaturą, iskrami i rozpryskami bez względu na warunki prowadzenia prac.

Wyjątkowy komfort

Niesamowite właściwości optyczne

Przyłbica Savage A40 oferuje wizjer obserwacyjny o wymiarach 100 x 50 mm, który zapewnia szerszy kąt widzenia i ułatwia orientację w przestrzeni. Filtr ADF o klasie optycznej 1/1/1/2 wykonany został w technologii True Color, który zapewnia lepszą widoczność jeziorka spawalniczego oraz wierniejsze odwzorowanie kolorów. Efekt? Szerszy i lepszy widok.

Niesamowite właściwości optyczne

Ekstremalna technologia

Z przyłbicą Savage A40 masz pełną kontrolę nad ustawieniami czułości i opóźnienia. Regulacja czułości na potrzeby spawania metodą TIG niskim prądem zapewnia lepszą reakcję filtra na ciemniejsze światło łuku, natomiast regulacja opóźnienia umożliwia ustawienie przedziału czasu, w trakcie którego filtr ma pozostać przyciemniony po wyłączeniu łuku spawalniczego. Z kolei cztery czujniki natężenia światła w modelu Savage A40 zapewniają szybsze automatyczne ściemnianie – zwłaszcza podczas pracy w niestandardowej pozycji.

Ekstremalna technologia

Dziki wygląd

Podobnie jak model Sentinel przyłbica Savage A40 wyposażona jest w wyjątkowo wygodny zlokalizowany na zewnątrz przełącznik trybu szlifowania, natomiast pokrętło regulacyjne pozwala na łatwą zmianę stopni zaciemnienia w zakresie DIN 9–13, nawet gdy użytkownik ma założone ciężkie rękawice.

Dziki wygląd

Uwolnij dzikie instynkty podczas spawania.

Zwiększ wydajność swojej pracy, zamawiając już
dziś nową przyłbicę spawalniczą Savage A40.

x

Zapytaj o

Adres e-mail
Numer telefonu

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

x

x

Loading..