Previous
Next

Sięgnij po przyłbicę
Savage A40 i daj się ponieść dzikiej naturze

Model Savage A40 bazuje na charakterystycznych rozwiązaniach konstrukcyjnych naszego popularnego modelu Sentinel™ A50, oferując jednocześnie jaśniejszy obraz i wierniejsze odwzorowanie kolorów. Automatyczna przyłbica spawalnicza pozwala osiągać nowe poziomy wydajności spawania i cięcia zarówno okazjonalnym, jak i zawodowym użytkownikom.

Zamów przyłbicę Savage A40


Wyjątkowy komfort

Lekka skorupa modelu A40 dostępna jest z zupełnie nowym nagłowiem, które zapewnia wyjątkowy komfort, chroniąc jednocześnie głowę przed wysoką temperaturą, iskrami i rozpryskami bez względu na warunki prowadzenia prac.

Wyjątkowy komfort

Niesamowite właściwości optyczne

Przyłbica Savage A40 oferuje wizjer obserwacyjny o wymiarach 100 x 50 mm, który zapewnia szerszy kąt widzenia i ułatwia orientację w przestrzeni. Filtr ADF o klasie optycznej 1/1/1/2 wykonany został w technologii True Color, który zapewnia lepszą widoczność jeziorka spawalniczego oraz wierniejsze odwzorowanie kolorów. Efekt? Szerszy i lepszy widok.

Niesamowite właściwości optyczne

Ekstremalna technologia

Z przyłbicą Savage A40 masz pełną kontrolę nad ustawieniami czułości i opóźnienia. Regulacja czułości na potrzeby spawania metodą TIG niskim prądem zapewnia lepszą reakcję filtra na ciemniejsze światło łuku, natomiast regulacja opóźnienia umożliwia ustawienie przedziału czasu, w trakcie którego filtr ma pozostać przyciemniony po wyłączeniu łuku spawalniczego. Z kolei cztery czujniki natężenia światła w modelu Savage A40 zapewniają szybsze automatyczne ściemnianie – zwłaszcza podczas pracy w niestandardowej pozycji.

Ekstremalna technologia

Dziki wygląd

Podobnie jak model Sentinel przyłbica Savage A40 wyposażona jest w wyjątkowo wygodny zlokalizowany na zewnątrz przełącznik trybu szlifowania, natomiast pokrętło regulacyjne pozwala na łatwą zmianę stopni zaciemnienia w zakresie DIN 9–13, nawet gdy użytkownik ma założone ciężkie rękawice.

Dziki wygląd

Uwolnij dzikie instynkty podczas spawania.

Zwiększ wydajność swojej pracy, zamawiając już
dziś nową przyłbicę spawalniczą Savage A40.

x

Zapytaj o

Adres e-mail
Numer telefonu
x

x

Loading..