Pobierz nasz nowy katalog materiałów spawalniczych – źródło pomocnych informacji dla spawaczy i producentów. Ta 554-stronnicowa elektroniczna wersja katalogu jest Twoim przewodnikiem po tej grupie produktów, zawiera wskazówki doboru właściwych materiałów do aplikacji, wszystkie dane techniczne i wiele praktycznych informacji. Nasz nowy katalog można używać na różnych urządzeniach mobilnych. Umożliwia tekstowe wyszukiwanie zawartości, co bardzo ułatwia pracę.

Aby pobrać katalog prosimy wypełnić formularz i nacisnąć przycisk wyślij.

Dane osobowe

Informacje dodatkowe

Celem zapewnienia Państwu jeszcze lepszej jakości usług, prosimy o poświęcenie kilku minut i udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania

*Pole obowiązkowe.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ESAB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-115), ul. Johna Baildona 65. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera na warunkach opisanych w Regulaminie Newslettera oraz w celach marketingowych ESAB Polska Sp. z o.o. i innych podmiotów z grupy ESAB. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, przechowywane i przetwarzane na terytorium innego Państwa niż Rzeczpospolita Polska w obrębie podmiotów należących do grupy Colfax. Szczegółowe informacje znaleźć można w: Polityka Prywatności. Przysługują Państwu prawa: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie są przetwarzane w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji lub profilowaniem.

x

x

Loading..